YAŞAM ALANLARIMIZ

 
1, 2 ve 3 Kişilik  Odalar

Odalarımız, ferah banyo wc içerisinde kişinin kendisine özel ortapedik yatak, baza ve gardrop bulunuyor. Bunlara ek olarak odalarımızda her öğrenciye ait çalışma masası, ofis koltuğu ve kitaplıklar yer alıyor. Bazı odalarımızda book and sheet bölümleri bulunmakta.  ​Oda içerisinde televizyon, mini buzdolabı ve mini mutfak yer alıyor. Öğrencilerimiz dilediği zaman kendisine sıcak ve soğuk içeceklerini oda içerisinde rahatlıkla hazırlayabilir

Etüt Odası

Her ne kadar tüm odalarda çalışma masası bulunmasına rağmen öğrencilerimizin vize ve final haftalarında en uzun zamanlarını geçirdikleri alan etüt odasıdır. Etüt odamızda dilediğiniz zaman dikkatiniz dağılmadan ders çalışabileceksiniz.

Fitness Odası

Yurdumuzun spor salonunu bir fitness salonunda hangi ekipmanlara ihtiyaç duyuyorsanız hepsini bir araya getirmeye çalıştık. Salonumuzda bulunan cihazlarımızın tamamı profesyonel cihazlardır. Günün yorgunluğunu üzerinizden atabileceğiniz spor salonumuzda pilates malzemelerinden koşu bandı ve bisiklete kadar her şey var.

İç Bahçe

Öğrencilerimiz, etrafı çevrili tertemiz havaya sahip bahçemizde güzel havalarda, yudumlarken, yine bahçemizde bulunan oturma banklarında arkadaşları ile sohbet edebilirsiniz.

 
3D Sinema Odası
3D TV ve ses sisteminin bulunduğu yaklaşık 10 kişilik cep sinema odamızda dilerseniz bilgisayarınızdan dilerseniz internetten film izlemenin keyfine varabilirsiniz.
NetFlix & X-Box Oyun

Ders çalışmaya ara verdiğiniz zaman arkadaşlarınızla eğlenmek için X-Box oyun odamızda oyun oynayıp  NetFlix de filim seyrederek vakit geçirebileceksiniz.

Yemekhane 

Arkadaşlarınızla beraber keyifli bir şekilde yemeklerinizi yiyebileceğiniz ortamda bol sohbet var.

Hobi Mutfağı

Keyifli vakit geçirmeniz için dizayn ettiğimiz hobi mutfağımızı dilediğiniz yapıp yiyebilirsiniz.

 
Çamaşır Odası
Çamaşır ve kurutma makinasının bulunduğu çamaşır odasını dilediğiniz zaman ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.
Ütü Odası

İstediğiniz zaman ütü odamızı kullanarak giysilerinizi ücretsiz ütüleyebilirsiniz.

Bavul Odası
Binamızın alt katında öğrencilerimiz için hazırlanmış bavul odalarımız mevcuttur.
Manzaralı Teras
1 ve 2 kişilik odalara ait dilediğiniz gibi vakit geçirebileceğiniz terasımız.
 
1
Merhaba, Odan Üsküdar olarak size nasıl yardımcı olabiliriz ?
Powered by